Területi védőnők

Elérhetőségek: 66/886-106 és a 66/886-107

Kedd:    8:00-9:00  várandós Kedd:    15:00-16:00  várandós Szerda: 8:00-10:00  csecsemő és kisgyermek Andor Árpád Álmos Bánát Bánvég Bólyai Búzavirág Csap Dánfok Előd Fekete Körös sor Fülöp Hargita Karacs Iskola Katona Keserű Kikötő Körös Körösi Csoma S. Lórántfy Mátra Ótemető Pacsirta Pásztor Piactér 1 Rákóczi (páros o.) Révész Rózsa Sas Síp Szabó Dezső Szamos Széchenyi tér Szív Tátra Tél, Telep Tündér Vág Zsilip VII-VIII ker.  

Hétfő: 14:00-16:00 csecsemő és kisgyermek
Kedd:  9:00-11:00  várandós

Ady 12,14
Ág
Bartók
Bérenc
Bocskai
Csíkos( páros o.)
Epres köz
Fábián
Galamb
Gólya
Gőzmalom
Gyékény
Jámbor
Jantyik
Jégverem
Kastélyzug
Kasza
Kert
Kis pince
Kodály
Kopasz
Kubikos
Kürt
Maróthy
Móricz
Munkácsy
Nyíri
Sirály
Sodrony
Summás
Szigetvári
Szík
Szikszai
Táncsics 18-128
Tűzkút
Új
Vásárszél 4,9,11,13,15
Nagy kert Jégvermi kert

Csütörtök: 12:30-14:30 csecsemő és kisgyermek
Péntek:      8:00-10:00  várandós

Baky
Bihari
Dankó
Erkel
Károlyi
Kecskeméti35,54
Kisfaludy
Kossuth L.
Lengyrl L.
IX. ker
Legelő sor 29. 50
London
Mónus I.
Pesti
Pipacs
Prágai
Soványhát
Pusztaszeri
Tanácssor
Törökvész
Táncsics (páratlan o.)
Vadvirág
Vendég

Kedd:      13:00-15:00  csecsemő és kisgyermek Szerda:   10:00-12:00  várandós   Arany J. Attila Bajza Báthori Bercsényi Borosgyáni Csaba (páros o.) Daru Deák F.18.ill.25-től Egyenes, Ék, Fecske Gém, Gyűrű Hunyadi tér Hunyadi u. Jókai Kalász Kemény Kinizsi Kisvasút sor Kölcsey Lánc Mátyás K. 30 ill.27-től Mikes Mikszáth Oláh Szabadkai 29. Ill.30-tól Toldi Tompa Vörösmarty Zrinyi Zsinór X. ker.

Hétfő: 8:00-10:00  csecsemő és kisgyermek
Hétfő: 12:00- 14:00  várandós
 
Árok
Asztalos
Borz
Csabai
Cseresznye
Csokonai
Darab
Deák F.
Dió
Domokos
Dózsa
Drága
Durkó
Ékes
Fáy
Fúró,Fürdősétány
Gát,Görbe
Hajnal
Hajó
Hársfa
Jobbágy
József A.
Kerék,Kígyó
Korona,Kurta
Kút,Málna,
Malom,Malomasszonykert
Maróköz
Mátyás K.28 ill.25-ig
Meggy
Nagy S.
Nyíl
Petőfi
Raktársor
Róna
Szabadkai 28 ill.27-ig
Szalag
Szegedi
Szélső
Szendrei
Szilva
Szt. Pál sor
Teleky
Templomköz
Tölgyfa
Váry,Vica
Zöldfa
VI.ker.

 

Szerda:      12:30-14:30  csecsemő és
kisgyermek
Csütörtök: 8:00-10:00  várandós

 

Akácfa
Árvíz
Brassói
Csallóközi
Csendes
Décseri
Farkas Gy.
Fábián
Fiumei
Híd
Hőzső
Iglói
Irányi
Kastély
Kossuth
1-2-10
Lapos
Libazug
Nyár
Nyereg
Nevelő
Névtelen
Rákóczi / páratlan/
Rákóczi 3.
Szánthó A.
Szeglet
Széchenyi 5.
Széchenyi kert Tárház Szőlő
Tavasz
Temesvári
Váradi
Veress E.
Veres P. 6-7-8-9

 

Hétfő:      10:00-12:00  várandós Szerda:    14:30-16.30  csecsemő és kisgyermek Ady 3,5,6,7,8,10 Babilon Bethlen Csíkos páratlan o. Damjanich Darányi Gorkij Gyár Hegedűs Hidvégi Kecskeméti 33 – ig és 52 – ig Kereszt Kossuth 23 Kossuth 12 – 52 ig és páratlan o. Kötélverő Legelő sor 27 – ig és 48 –ig Magyar Mezey Posta Rét Rövid Szarvasi u. 2,4,8,12,14,16,20 Szarvasi u. páros o. Szélmalom Táncsics 1-3,2-16 Tóth Töltés Vágóhíd Vásárszél 7/A, 7/B Vasút sor Verseny
  1. ker./ Murony felé jobb o./
  2. ker. / Murony felé bal o./

Iskolavédőnők

Reményhír Szakközépiskola, Általánosiskola, Óvoda és alapfokú művészeti iskola

Békés Jantyik M. 21-23.

Fogadóóra: Csütörtök: 8:00-10:00

Helye: Békés József Attila u. 5 (Rendelőintézet, Iskolaorvosi szoba)

 

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola

Békés József A. u. 12.

Fogadóóra: Hétfő: 8:00-10:00

Gál Ferenc Főiskola Békési Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium

Békés Hőzső u. 39.

Fogadóóra: Kedd: 9:00-11:00

Dr. Illyés Sándor Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

Békés Szánthó A. u. 10.

Fogadóóra: Csütörtök: 10:00-12:00

Helye: Békés József Attila u. 5 (Rendelőintézet, Iskolaorvosi szoba)

Szegedi Kis István Református Általános Iskola Óvoda és Kollégium

Békés Petőfi 12.

Fogadóóra: Szerda 8-10

Szegedi Kis István Karacs Teréz Tagiskola

Békés Szánthó A. u. 3.

Fogadóóra: Péntek 8-10