Területi védőnők

Szerda: 10:00-12:00 Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Kedd: 8:00-10:00 Várandós tanácsadás

Andor
Árpád
Álmos
Bánát
Bánvég
Bólyai
Búzavirág
Csap
Dánfok
Előd
Fekete Körös sor
Fülöp
Hargita
Karacs
Iskola
Katona
Keserű
Kikötő
Körös
Körösi Csoma S.
Lórántfy
Mátra
Ótemető
Pacsirta
Pásztor
Piactér 1
Rákóczi (páros o.)
Révész
Rózsa
Sas
Síp
Szabó Dezső
Szamos
Széchenyi tér
Szív
Tátra
Tél, Telep
Tündér
Vág
Zsilip
VII-VIII ker.

Kedd: 8:00-10:00 Várandós tanácsadás

Csütörtök: 14:00-16:30 Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Ady 12,14
Ág
Bartók
Bérenc
Bocskai
Csíkos( páros o.)
Epresköz
Fábián
Galamb
Gólya
Gőzmalom
Gyékény
Jámbor
Jantyik
Jégverem
Kastályzug
Kasza
Kert
Kispince
Kodály
Kopasz
Kubikos
Kürt
Maróthy
Móricz
Munkácsy
Nyíri
Sirály
Sodrony
Summás
Szigetvári
Szík
Szikszai
Táncsics 18-128
Tűzkút
Új
Vásárszél4,9,11,13,15
Nagykert Jégvermi kert

Csütörtök: 14:00-16:00: Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Péntek: 8:00-10:00 Várandós tanácsadás

Baky
Bihari
Dankó
Erkel
Károlyi
Kecskeméti35,54
Kisfaludy
Kossuth L.
Lengyrl L.
IX. ker
Legelő sor 29. 50
London
Mónus I.
Pesti
Pipacs
Prágai
Soványhát
Pusztaszeri
Tanácssor
Törökvész
Táncsics (páratlan o.)
Vadvirág
Vendég

 

Csütörtök: 14:00-16:00: Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Péntek: 8:00-10:00 Várandós tanácsadás

Arany J.
Attila
Bajza
Báthori
Bercsényi
Borosgyáni
Csaba (páros o.)
Daru
Deák F.18.ill.25-től
Egyenes, Ék, Fecske
Gém, Gyűrű
Hunyadi tér
Hunyadi u.
Jókai
Kalász
Kemény
Kinizsi
Kisvasút sor
Kölcsey
Lánc
Mátyás K. 30 ill.27-től
Mikes
Mikszáth
Oláh
Szabadkai29. Ill.30-tól
Toldi
Tompa
Vörösmarthy
Zrinyi
Zsinór
X. ker.

Hétfő: 14:00-16:00 Várandós tanácsadás

Kedd: 14:00-16:00 Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Árok
Asztalos
Borz
Csabai
Cseresznye
Csokonai
Darab
Deák F.
Dió
Domokos
Dózsa
Drága
Durkó
Ékes
Fáy
Fúró,Fürdősétány
Gát,Görbe
Hajnal
Hajó
Hársfa
Jobbágy
József A.
Kerék,Kígyó
Korona,Kurta
Kút,Málna,
Malom,Malomasszonykert
Maróköz
Mátyás K.28 ill.25-ig
Meggy
Nagy S.
Nyíl
Petőfi
Raktársor
Róna
Szabadkai 28 ill.27-ig
Szalag
Szegedi
Szélső
Szendrei
Szilva
Szt.Pál sor
Teleky
Templomköz
Tölgyfa
Váry,Vica
Zöldfa
VI.ker.

Péntek: 12:00-14:00 Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Szerda: 12:30-14:30 Várandós tanácsadás

Akácfa
Árvíz
Brassói
Csallóközi
Csendes
Décseri
Farkas Gy.
Fábián
Fiumei
Híd
Hőzső
Iglói
Irányi
Kastély
Kossuth
1-2-10
Lapos
Libazug
Nyár
Nyereg
Nevelő
Névtelen
Rákóczi / páratlan/
Rákóczi 3.
Szánthó A.
Szeglet
Széchenyi 5.
Széchenyi kert Tárház Szőlő
Tavasz
Temesvári
Váradi
Veress E.
Veres P. 6-7-8-9

Szerda: 14:30-16:30 Várandós tanácsadás

Péntek: 8:00-10:00 Csecsemő- kisgyermek tanácsadás

Ady 3,5,6,7,8,10
Babilon
Bethlen
Csíkos páratlan o.
Damjanich
Darányi
Gorkij
Gyár
Hegedűs
Hidvégi
Kecskeméti 33 – ig és 52 – ig
Kereszt
Kossuth 23
Kossuth 12 – 52 ig és páratlan o.
Kötélverő
Legelő sor 27 – ig és 48 –ig
Magyar
Mezey
Posta
Rét
Rövid
Szarvasiu. 2,4,8,12,14,16,20
Szarvasi u. páros o.
Szélmalom
Táncsics 1-3,2-16
Tóth
Töltés
Vágóhíd
Vásárszél 7/A, 7/B
Vasút sor
Verseny
IX. ker./ Murony felé jobb o./
X. ker. / Murony felé bal o./

Iskolavédőnők

Reményhír Közoktatási Intézmény Eötvös József Tagiskola

Békés Jantyik M. 21-23.

Fogadóóra: szerda 8-10

Dr Hepp Ferenc Általános Iskola

Békés József A. u. 12.

Fogadóóra: csütörtök 10-12

Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény

Békés Hőzső u. 37.

Fogadóóra:Csütörtök: 13-15

Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény Gyógypedagógiai Oktatási Egység

Békés Szánthó A. u. 10.

Fogadóóra: 10-12

Szegedi Kis István Református Általános Iskola Óvoda és Kollégium

Békés Petőfi 12. 5630

Fogadóóra: szerda 8-10

Szegedi Kis István Karacs Teréz Tagiskola

Békés Szánthó A. u. 3.

Fogadóóra: péntek 8-10